Drukuj
  DNI BUKOWNA 2022

"Zasłużeni dla Miasta Bukowno". Jubileusz 60-lecia nadania praw miejskich dla miasta Bukowno.

Z okazji 60. rocznicy nadania praw miejskich Bukownu Rada Miejska podjęła uchwałę o nadaniu tytułów „Zasłużony dla Miasta Bukowno” pięciu Mieszkańcom za wybitne osiągnięcia mające doniosłe znaczenia dla rozwoju i promocji miasta. Uroczyste nadanie tytułów połączone z wręczeniem okolicznościowego medalu i dyplomu odbyło się 11 czerwca br. podczas uroczystej gali w ramach "Dni Bukowna".

Czytaj więcej

Gazeta Krakowska: Drugi dzień Dni Bukowna 2022. [ZDJĘCIA]

Tłumy mieszkańców Bukowna i okolic a także goście zebrali się na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, aby wspólnie świętować drugi dzień tegorocznych Dni Bukowna. Pośród wielu atrakcji największe zainteresowanie budzą: karuzele, występy lokalnych artystów i stoiska gastronomiczne z watą cukrową, fast foodem, popcornem i wieloma innymi smakołykami. 

Czytaj więcej

Gazeta Krakowska: Oficjalne rozpoczęcie Dni Bukowna 2022!

Burmistrz Mirosław Gajdziszewski uroczyście otworzył tegoroczne Dni Bukowna. Na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji zebrały się tłumy mieszkańców. Uczestnicy imprezy korzystają z atrakcji przygotowanych przez organizatorów. Wieczorem czekają ich koncerty zespołów Big Cyc i Varius Manx a także pokaz sztucznych ogni i dyskoteka. 

Czytaj więcej

Gazeta Krakowska: Koncerty pełne wrażeń na Dniach Bukowna 2022. Zobaczcie galerie!

Gwiazdami pierwszego wieczoru tegorocznych Dni Bukowna były zespoły Big Cyc oraz Varius Manx & Kasia Stankiewicz. Artyści zaprezentowali bukowieńskiej publiczności największe hity ze swoich dyskografii. Na widowni bawiły się tłumy.

Czytaj więcej

Gazeta Krakowska: "Na stadionie bawiły się tłumy. Zobacz ZDJĘCIA!"

W drugi weekend czerwca na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyła się impreza z okazji tegorocznych Dni Bukowna. Na mieszkańców oraz gości czekało mnóstwo atrakcji takich jak: stoiska gastronomiczne, karuzele, konkursy oraz występy lokalnych artystów. Nie zabrakło także gwiazd wieczoru. Na scenie koncerty zagrali: Jesika, Trzy Gitary, Big Cyc, Varius Manx, Extazy i Kordian. Wydarzenie poprowadził Dariusz Niebudek.

Czytaj więcej

Przegląd Olkuski: "Dni Bukowna 2022".

Przegląd Olkuski: Sezon na imprezy plenerowe rozkręcił się na dobre. W drugi weekend czerwca na stadionie MOSiR-u w Bukownie odbyła się impreza z okazji dni tego miasta. Na scenie zaprezentowali się m.in. tacy artyści jak: Jesika, Trzy Gitary, Big Cyc, Varius Manx, Extazy i Kordian.

Czytaj więcej

Bezpłatnym autobusem na "Dni Bukowna 2022".

Burmistrz Miasta Bukowno zaprasza do skorzystania z dodatkowej komunikacji, która umożliwi dogodny przyjazd, jak i powrót z koncertów i imprez plenerowych organizowanych w dniach 11-12 czerwca 2022 r. (sobota-niedziela) w ramach DNI BUKOWNA 2022. W autobusach dodatkowych przejazd jest BEZPŁATNY.

Czytaj więcej

Imprezy sportowe organizowane w związku z Dniami Bukowna 2022

Wykaz imprez organizowanych na Orlik 2012 Bukowno w ramach obchodów Dni Bukowna 2022:

 - 10.06.2022, godz. 17.30 -  turniej piłki nożnej 7 osobowej,

 - 11.06.2022, godz. 10.00  - Rodzic  z dzieckiem - turniej piłki nożnej,

 - 11.06.2022, godz. 09:30 - Amatorski turniej piłki siatkowej.

Czytaj więcej

REGULAMIN IMPREZY MASOWEJ "DNI BUKOWNA 2022".

Na czas imprezy masowej "DNI BUKOWNA 2022" w dniach 11-12.06.2022 r. zwanej dalej Imprezą, wprowadza się następujący regulamin, zwany dalej Regulaminem, obowiązujący wszystkich uczestników imprezy.

Czytaj więcej

Plakat DNI BUKOWNA 2022.

Czytaj więcej


Strona: [1]  2