strona główna | mapa strony | RODO | kontakt | wstecz startuj z nami | dodaj do ulubionych | English versionEnglish versionDeutsch
2019-10-18 Piątek, Imieniny: Hanny, Klementyny, Łukasza BIP Bukowno on Facebook Bukowno on Instagram Bukowno on Twitter
 wszędzie  w aktualnościach  w archiwum
  Wydarzenia

2019.07.01 - Róże Biznesu 2019 przyznane!

 

 Róże Biznesu 2019 przyznane!

 

 

 

Podczas obchodów Dni Bukowna corocznie dochodzi do wręczenia Nagród Gospodarczych Burmistrza Miasta Bukowno "Róże Biznesu".

 

To wyróżnienie przyznawane jest najlepszym firmom prowadzącym swoją działalność na terenie miasta. Ma charakter honorowy, a jej celem jest promowanie najlepszych firm Bukowna, inspirowanie rozwoju przedsiębiorstw, promowanie postaw proinwestycyjnych i konkretnych dokonań innowacyjnych oraz zwiększenie konkurencyjności lokalnych przedsiębiorstw.

 

Przy wyłanianiu kandydatów do Nagrody "Róż Biznesu" powołana przez Burmistrza Kapituła Nagrody Gospodarczej bierze pod uwagę m.in. produkowanie wyrobów lub oferowanie usług cieszących się uznaniem na rynku, stosowanie nowoczesnych technologii produkcji z uwzględnieniem metod przyjaznych środowisku naturalnemu oraz nowoczesnych metod zarządzania i marketingu, posiadanie dobrej sytuacji finansowej oraz osiągnięcie rentowności prowadzonej działalności gospodarczej, inwestowanie w rozwój firmy i zatrudnionych w niej pracowników, tworzenie nowych miejsc pracy, przyczynianie się swoją działalnością do rozwoju gospodarczych i pozagospodarczych dziedzin życia miasta, wykazywanie prospołecznej postawy, wpływającej na rozwój miasta podejmowanie przedsięwzięć mających wpływ na promocję i kreowanie pozytywnego wizerunku miasta Bukowno.

 

 

Firmą Roku został BOLTECH Spółka z o.o. w Bukownie.

 

Misja Spółki to produkcja kruszyw dolomitowych, wyrobów cynkowych, wyrobów poliuretanowych oraz obudów górniczych, a także szeroko pojęte usługi transportowo-sprzętowe i mechaniczno-budowlane o najwyższych parametrach jakościowych, przy zastosowaniu technologii zapewniającej ochronę środowiska naturalnego oraz odpowiedzialne wykorzystanie zasobów naturalnych.

 

Obecnie Boltech Sp. z o.o. jest jedną z większych firm działających w Małopolsce. W 2018 roku przychody ogółem z działalności Spółki osiągnęły poziom 264,07 mln zł. Spółka wypracowała zysk na działalności operacyjnej w wysokości 10,8 mln zł, a zysk netto wyniósł 9,6 mln zł. Wypracowany zysk w 2018 roku był rekordowy. Boltech ma dalekosiężne plany inwestycyjne w swoich sektorach działalności. Dzięki swoim planom inwestycyjnym BOLTECH Sp. z o.o. aktywnie wpływa na obniżenie bezrobocia, oraz na rozwój przedsiębiorczości w powiecie olkuskim.

 

Spółka od wielu lat aktywnie i konsekwentnie działa w obszarze społecznej odpowiedzialności biznesu, m.in. sponsorując wiele społecznych inicjatyw i przedsięwzięć, głównie z powiatu olkuskiego. BOLTECH Sp. z o.o. regularnie wspomaga pomocą finansową miejscowe szkoły, parafie czy dom dziecka. Finansuje także działalność "różnego rodzaju fundacji i stowarzyszeń, organizację imprez sportowych, kulturalnych i rozrywkowych oraz koncertów charytatywnych.

 

 

Firmą Roku w kategorii małych i średnich przedsiębiorstw została w tym roku Hurtownia materiałów budowlanych i chemicznych Grażyna Spyra.

 

Ta firma rodzinna powstała w 1990 roku. Jej główna siedziba firmy mieści się przy ulicy Reymonta w Bukownie, jeden oddział firmy przy ulicy Zwycięstwa również w Bukownie oraz Studio Dekoral przy ulicy Głównej w Bolesławiu.

 

Firma zaopatruje firmy wykonawcze, inwestorów prywatnych, składy budowlane oraz zakłady produkcyjno-przemysłowe. Ściśle współpracuje z takimi firmami jak Śnieżka, PPG Deco Polska.

 

Hurtownia posiada szeroki asortyment atrakcyjnych zarówno cenowo, jak i jakościowo produktów w zakresu farb, lakierów, chemii budowlanej, materiałów budowlanych i wykończeniowych.

 

Firma zatrudnia obecnie pięciu pracowników. Konkurencyjne ceny, nieustanne modernizacje poszczególnych sklepów, kompleksowa obsługa klientów, sprawna logistyka pozwoliły Firmie na osiągnięcie stabilnej i wiodącej pozycji w naszym regionie, stanowiąc jednocześnie wzorcowy przykład funkcjonowania firmy rodzinnej.

 

 

 


DrukujBiuletyn Informacji Publicznej

Wybory do Sejmu i Senatu RP 2019

BUDZET OBYWATELSKI Miasta BUKOWNO edycja 2020

STYPENDIA SZKOLNE

Kryta plywalnia zaprasza...

Rozwój infrastruktury turystycznej Miasta Bukowno jako element tworzenia ponadlokalnego produktu turystycznego
Zapraszamy na KORTY TENISOWE

Podatki Lokalne 2019

Młodziezowa Rada Miejska w Bukownie

HARMONOGRAM WYWOZU ODPADÓW KOMUNALNYCH
Rewolucja Smieciowa w Bukownie
Basen MOSiR zaprasza...

Monografia Miasta DZIEJE BUKOWNA

NIEODPLATNA POMOC PRAWNA
ATRAKCYJNE DOFINANSOWANIE NA ZMIANĘ SPOSOBU OGRZEWANIA
PRZEWODNIK PO SZLAKACH TURYSTYCZNYCH GMINY BUKOWNO
1 procent Twojego podatku

Komunikator SISMS dla Mieszkańców Powiatu Olkuskiego

Malopolskie.PL
Gminna Ewidencja Zabytków Miasta Bukowno
Inwentaryzacja i waloryzacja przyrodnicza terenu położonego w gminie Bukowno
Nad Biala Przemsza
WOSP - XXIII FINAŁ
Œrodowisko bez BARSZCZU SOSNOWSKIEGO


Odwiedzin: 2847307


CEIDG Centralna Ewidencja i Informacja o Działalnoœci Gospodarczej
1 procent Twojego podatku

WOSP - XXIII FINAŁ
Hotspot Bukowno
Biuletyn Informacji Publicznej
Z Burmistrzem przez Skype
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Krajowa Administracja Skarbowa (KAS)
Program Profilaktyki RAKA SZYJKI MACICY
Program Wczesnego Wykrywania RAKA PIERSI

Elektroniczny Dziennik Urzędowy Województwa Małopolskiego
Serwis Samorządowy PAP
Portal Samorządowy
Internetowy Dziennik Ustaw
Internetowy Monitor Polski
Kryzysowy Telefon Alarmowy UM w Bukownie

Miejski Osrodek Pomocy Spolecznej w Bukownie
Aktualnoœci MBP

Aktualnoœci MOK
MOSiR BUKOWNO

Bukowno on Twitter
Bukowno on Instagram
Bukowno on Facebook
Bukowno on Google+
Bukowno on YouTube