OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE UCZNIÓW ROK SZKOLNY 2012/2013 SZKOŁA PODSTAWOWA: PIŁKA NOŻNA: II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt: - Łatka Klaudia 5a - Popiel Barbara 5a - Krawiec Weronika 5b - Orlicka Klaudia 5b - Penkaty Joanna 5c - Bogusz Oliwia 6a - Cieślik Julia 6b - Filus Justyna 6b - Hofler Julia 6b - Klonowska Natalia 6b - Podgórska Ewelina 6b - Podgórska Joanna 6b - Wiewióra Dorota 6b
III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Halowej Piłce Nożnej chłopców: - Gładys Jakub 5c - Hajduk Konrad 5c - Stopa Alan 5c - Goraj Tomasz 6c - Kadłuczka Borys 6c - Malisz Oskar 6c - Michniewski Jakub 6c - Sędzik Dawid 6c - Szatan Hubert 6c
IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Mini Piłce Nożnej klas V-VI: - Kosno Natan 5b - Gładys Jakub 5c - Hajduk Konrad 5c - Stopa Alan 5c - Gawior Mateusz 6c - Goraj Tomasz 6c - Kadłuczka Borys 6c - Malisz Oskar 6c - Szatan Hubert 6c
III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Mini Piłce Nożnej klas IV: - Lekston Krzysztof 4a - Mrożek Tomasz 4a - Poczęsny Łukasz 4a - Wróblewski Kacper 4a - Hazy Bartosz 4b - Sowiński Mateusz 4b - Curyło Marcel 4b - Rzeszutko Patryk 4b - Macek Kacper 4b
PIŁKA SIATKOWA: II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Mini Piłce Siatkowej: - Kluczewska Agata 5b - Nawara Julia 5b - Mączka Marlena 5b - Orlicka Klaudia 5b - Pękaty Joanna 5c - Lipa Natalia 6a - Podgórska Joanna 6b - Filus Justyna 6b - Lekka Maria 6b - Hofler Julia 6b
LEKKOATLETYKA: Indywidualne biegi przełajowe – etap powiatowy, Dziewczęta rocznik 2002: - Cieślik Julia 4a miejsce 19 - Krzemień Kamila 4a miejsce 22 - Skubis Nikola 4a miejsce 7 - Syguła Agnieszka 4a miejsce 17
Chłopcy rocznik 2002: - Stasiowski Mateusz 4a miejsce 16 - Rzeszutko Patryk 4b miejsce 18 - Hazy Bartosz 4b miejsce 22
Dziewczęta rocznik 2001: - Rusek Aleksandra 5a miejsce 11 - Orlicka Klaudia 5b miejsce 3 - Kajda Alicja 5c miejsce 17
Chłopcy rocznik 2001: - Wyrzychowski Gabriel 5a miejsce 5 - Maćkowski Karol 5c miejsce 2 - Gładys Jakub 5c miejsce 11 - Stopa Alan 5c miejsce 18
Dziewczęta rocznik 2000: - Lipa Natalia 6a miejsce 21 - Twardowska Monika 6a miejsce 16 - Hofler Julia 6a miejsce 15 - Podgórska Joanna 6b miejsce 6
Chłopcy rocznik 1999: - Szymański Krystian 6b miejsce 5 - Szotek Jan 6c miejsce 9 - Michniewski Jakub 6c miejsce 10 - Goraj Tomasz 6c miejsce 21
Zawodnicy, którzy zajęli miejsca od 1 do 6 awansowali do Finału Wojewódzkiego w Nowym Targu. II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Czwórboju Lekkoatletycznym chłopców klas V-VI, IV miejsce w Mistrzostwach Rejonu w Czwórboju Lekkoatletycznym chłopców klas V-VI: - Piętka Konrad 5a - Padło Dominik 5b - Gładys Jakub 5c - Hajduk Konrad 5c - Stopa Alan 5c - Zadora Michał 6a - Szymański Krystian 6b
II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Czwórboju Lekkoatletycznym dziewcząt klas V-VI, VI miejsce w Mistrzostwach Rejonu w Czwórboju Lekkoatletycznym dziewcząt klas V-VI: - Rusek Aleksandra 5a - Podgórska Joanna 6b - Orlicka Klaudia 5b - Nawara Julia 5b - Olesińska Iza 5c (tylko etap powiatowy) - Hofler Julia 6b - Lipa Natalia 6a
III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców, XXVIII miejsce w województwie w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców: - Mrożek Tomasz 4a - Stasiowski Mateusz 4a - Hazy Bartosz 4b - Wróblewski Kacper 4a (etap tylko powiatowy) - Hajduk Konrad 5c - Maćkowski Karol 5c - Stopa Alan 5c - Piętka Konrad 5a (etap tylko powiatowy) - Gładys Jakub 5c (etap tylko powiatowy) - Zadora Michał 6a - Szymański Krystian 6b - Szotek Jan 6c - Kadłuczka Borys 6c (etap tylko powiatowy)
II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt, XXVIII miejsce w województwie w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt: - Skubis Nikola 4b - Cieślik Julia 4b - Krzemień Kamila 4b - Dudek Daria 4b (tylko etap powiatowy) - Rusek Aleksandra 5a - Orlicka Klaudia 5b - Mączka Marlena 5b - Rosół Aleksandra 5 - Podgórska Joanna 6b - Hofler Julia 6b - Potok Karolina 6a (tylko etap powiatowy) - Lipa Natalia 6a
I miejsce w klasyfikacji zespołowej i indywidualnej Pucharu Małopolski w Wojewódzkich Zawodach Dzieci i Młodzieży w Wieloboju Łączności: - Piętka Konrad 5a
PŁYWANIE: II Miejsce w Mistrzostwach Powiatu w pływaniu drużynowym chłopców (oraz miejsca w pływaniu indywidualnym): - Rudnicki Szymon 5c - Sito Łukasz 5c - Stopa Alan 5c - Front Maciej 6b 4 m st. dowolny - Zadora Michał 6b 9 m st. dowolny - Gajdziszewski Bartosz 6c 16m st. dowolny - Szotek Jan 6c 5 m st. dowolny - Kastek Jan 6c 6 m st. grzbietowy
Dziewczęta płynęły tylko indywidualnie: - Dudek Daria 4a 14 m st. dowolny - Mączka Marlena 5b 12 m st. dowolny - Zach Monika 6a 5 m st. grzbietowy - Jakubczyk Karolina 6c 1 m st. dowolny - Sędzik Aleksandra 6c 2 m st. klasyczny - Machera Kinga 6c 9 m st. grzbietowy
Zawodnicy, którzy zajęli miejsca od 1 do 4 awansowali do Finału Wojewódzkiego w Nowym Sączu.
OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE UCZNIÓW ROK SZKOLNY 2012/2013 GIMNAZJUM: PIŁKA NOŻNA: I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt, I miejsce w Mistrzostwach Rejonu w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt: - Drozd Angelika 1b - Lekston Zuzanna 1b - Łatka Kinga 1b - Marek Emilia 1b - Motyka Weronika 1b - Szymczyk Wiktoria 1b - Kaim Agata 3a - Luboń Kinga 2a - Smyl Agata 2a - Puz Kamila 3a - Woźniak Kamila 3a - Moszczyńska Monika 3a - Gajdziszewska Joanna 2c
III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Halowej Piłce Nożnej Chłopców: - Mosiej Hubert 1a - Gdula Daniel 3c - Szczepkowski Miłosz 3a - Dudek Dawid 3b - Skręt Dastin 3b - Sędzik Marcin 3b - Perek Kamil 3b - Mosiej Szymon 3b - Wiśniewski Jan 3b
IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Nożnej Chłopców: - Mosiej Hubert 1a - Chojowski Mariusz 2a - Szczepkowski Miłosz 3a - Dudek Dawid 3b - Skręt Dastin 3b - Sędzik Marcin 3b - Perek Kamil 3b - Mosiej Szymon 3b - Wiśniewski Jan 3b
PIŁKA SIATKOWA: I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej Dziewcząt, I miejsce w Mistrzostwach Rejonu w Piłce Siatkowej Dziewcząt, V miejsce w Mistrzostwach Województwa w Piłce Siatkowej Dziewcząt. - Duda Aleksandra 1b - Drozd Angelika 1b - Kosiń Katarzyna 1b - Lekston Zuzanna 1b - Szklarczyk Justyna 2a - Gajdziszewska Joanna 2c - Lipa Monika 2c - Luboń Kinga 2c - Pacia Aleksandra 3a - Moszczyńska Monika 3a - Kaim Agata 3a - Oleś Katarzyna 3a - Janik Kamila 3b - Bodzioch Aleksandra 3c - Kowalczyk Kamila 3c
II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej Chłopców - Szczepkowski Miłosz 3a - Werner Kamil 3a - Dudek Dawid 3b - Skręt Dastin 3b - Sędzik Marcin 3b - Szafraniak Jakub 3b - Lekston Marcin 3b - Mosiej Szymon 3b - Wiśniewski Jan 3b - Ryter Grzegorz 3b - Mól Marcel 3b - Polanek Jakub 3b
LEKKOATLETYKA: Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe: Dziewczęta rocznik 1999: - Duda Aleksandra 1b miejsce 6 - Łatka Kinga 1b miejsce 3 - Stelmach Joanna 1c miejsce 14
Chłopcy rocznik 1999: - Jędrusik Rafał 1a miejsce 21 - Mosiej Hubert 1a miejsce 13 - Orlicki Krystian 1b miejsce 3
Dziewczęta rocznik 1998: - Domańska Gabriela 2a miejsce 9 - Luboń Kinga 2a miejsce 13 - Szklarczyk Justyna 2a miejsce 10 - Szklarczyk Sara 2b miejsce 15
Chłopcy rocznik 1998: - Brodalka Szymon 2b miejsce 26 - Klich Dawid 2b miejsce 7 - Litewka Damian 2c miejsce 1
Dziewczęta rocznik 1997: - Woźniak Kamila 3a miejsce 22
Chłopcy rocznik 1997: - Dudek Dawid 3b miejsce 9 - Sędzik Marcin 3b miejsce 12 - Wiśniewski Jan 3b miejsce 7
Miejsca 1 – 6 awansowały do Finałów Wojewódzkich Litewka Damian w Finale Wojewódzkim zajął bardzo dobre (dziesiąte) miejsce, na 140 startujących zawodników. I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych, XV miejsce w Mistrzostwach Województwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych: - Orlicki Krystian 1b - Litewka Damian 2c - Duchniak Adrian 2c - Dudek Dawid 3b - Skręt Dastin 3b - Sędzik Marcin 3b - Soska Mikołaj 3b - Lekston Marcin 3b - Mosiej Szymon 3b - Wiśniewski Jan 3b
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Drużynowej Lidze Lekkoatletycznej (z powodu błędu sędziowskiego brak awansu do zawodów wojewódzkich): - Litewka Damian 2c - Duchniak Adrian 2c - Dudek Dawid 3b - Skręt Dastin 3b - Sędzik Marcin 3b - Soska Mikołaj 3b - Lekston Marcin 3b - Mosiej Szymon 3b - Wiśniewski Jan 3b - Ryter Grzegorz 3b - Mól Marcel 3b - Mól Tomasz 3b
PŁYWANIE: II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Pływaniu Drużynowym Dziewcząt, VII miejsce w Mistrzostwach Województwa w Pływaniu Drużynowym Dziewcząt (oraz miejsca w pływaniu indywidualnym w zawodach powiatowych): - Lekston Zuzanna 1b 3m st. klasyczny - Marek Emilia 1b 2m st. dowolny - Sargsyan Aspram 1b 1m st. motylkowy - Dębska Dominika 3 - Rosół Kamila 3 - Oleś Katarzyna 3a
II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Pływaniu Drużynowym Chłopców, IX miejsce w Mistrzostwach Województwa w Pływaniu Drużynowym Chłopców (oraz miejsca w pływaniu indywidualnym w zawodach powiatowych): - Grybski Patryk 1b
Protokół sporządził Rafał Lekston |